Enquiries?    info@studbook.co.za  
SA Stamboek Personeel

Stamboek Personeel

 

NAAM   TELEFOON E-POS
Dr. Japie van der Westhuizen Hoofbestuurder 082 331 9923 japie@studbook.co.za
Shérri van Zyl Uitvoerende Sekretaresse 051 4100 995 sherri@studbook.co.za
Petro Lloyd Finansies en Ondersteunende Dienste 051 4100 998 petro@studbook.co.za
Nico de Jager Rekenaardienste 051 4100 911 nico@studbook.co.za
Herman Labuschagne Aantekening- en Datadienste 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Dr Bobbie van der Westhuizen Genetiese en Adviesdienste 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Petro Lloyd Bestuurder: Finansies en Ondersteunende Dienste 051 4100 998 finance@studbook.co.za
Ezelle Streicher Rekeningkundige Assistent (Debiteure) 051 4100 997 ezelle@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Anja Hattingh Administratiewe Assistent 051 4100 999 anja@studbook.co.za
Elmi Green Ontvangs / Skakelbord Assistent 051 410 0969 elmi@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Herman Labuschagne Bestuurder: Aantekening - en Datadienste 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Pligte: Alle Rasse, Argentina Bonsmara, Brazili Bonsmara, Produksie Navrae, Bestuurder / Registrasie
 
Philna Moelich Lidmaatskappe Klerk 051 4100 910 philna@studbook.co.za  
Pligte: Aflos Hulplyn, Paspoorte, Deelnemer besonderhede, Logix toegang
 
Marietjie Delport Dataklerk 051 4100 912 marietjie@studbook.co.za
Pligte: Angus, Ankole, Bonsmara, Kentshire, Zambia Santa Getrudes, Boran, Nguni, SA Holstein-regstellings, Borguni, Murray Grey, Bulp Foute op alle Rasse
 
Daleen Burger Dataklerk 051 4100 916 daleenb@studbook.co.za
Pligte: Afrigus, Charolais, Rooipoenskop, Boerbokke, Kalahari Reds,Savanna Bokke, Gelbvieh
 
Ina Bouwer Dataklerk 051 4100 909 ina@studbook.co.za
Pligte: Kleinvee produksie, Dohne Merino, Dorpers, Merino, Sa Vleismerino, Witdorpers, Woldata, Boerbok Speengewigte
 
Marietjie Campbell Dataklerk 051 4100 919 marietjiec@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST en Tuli, Pinzgauers, PinZ2yl, Senepol, Drakensberger
 
Wilanna Coetzer Toesighouer: Dataklerk 051 4100 913 wilanna@studbook.co.za
Pligte: British Aphine, Bunte eurche Edelzige, Guernsey, Jersey, SA Friesland, Saanen, Toggenberg, MCM regstellings op kuddes, Ayrshire, Suiwel Switser, Swedish Red
 
Cindy Claasen Dataklerk 051 4100 903 cindy@studbook.co.za
Pligte: Appaloosa Perde, Friesperde, Nooitgedacht Perde, Percheron, SA Boerperde, Saddle Horse, SA Sport Horse, Vlaamperde, Connamara, Lipizzaner
 
Lea Jonker Dataklerk 051 4100 915 lea@studbook.co.za
Pligte: SA Bonsmara, Bonsmara
 
Trixie Grobbelaar Datatikster 051 4100 930 trixie@studbook.co.za
Pligte: Datatikster
 
Linda Maas Dataklerk 051 4100 905 linda@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST, MCM - Geb + Kans
 
Andrea Bekker Dataklerk 051 4100 914 andrea@studbook.co.za
Pligte: Alpaca, Border Leichester, Damara, Dormer, Ile de France, Merino, Inheemse Veldbokke, Kleinvee Produksie
 
Daleen Swanepoel Dataklerk 051 4100 906 daleens@studbook.co.za
Pligte: Vleisbeesproduksie- Batch + Redigering, Charbray
 
Rosa van der Merwe Dataklerk 051 4100 928 rosa@studbook.co.za
Pligte: Vleisbeesproduksie Navrae en Hulplyn
 
Rita van der Sandt Dataklerk 051 4100 929 rita@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST en Data Operateur
 
Twané Meyer Dataklerk 051 4100 923 twane@studbook.co.za
Pligte: Beefmaster, Herefords
 
Nina van Tonder Dataklerk 051 4100 917 nina@studbook.co.za
Pligte: SA Bonsmara, Deelnemer Besonderhede en Aflos Hulplyn
 
Suzette Venter Dataklerk 051 4100 908 suzette@studbook.co.za
Pligte: Dexter, Greyhounds, Boer Windhonde, Boerboele, Hugenote, Braunvieh, Sussex, South Devon, UK Boerboele, Boerboel Astralië, Nigerie Boerboele
 
Irma Vermeulen Dataklerk 051 4100 926 irma@studbook.co.za
Pligte: Arabier Perde, Kaapse Boerperd, Painthorses, Walliese Ponie, SA Hackney Perde, SA Miniature, SA Quarter Horse, Shire
 
Ann Wepener Dataklerk 051 4100 907 ann@studbook.co.za
Pligte: Vleisproduksie-Redigering, BCM, Beef + Dairy Shorthorn, Chianina, Romagnola
 
Wendy Wasserman Dataklerk 051 4100 924 wendyw@studbook.co.za
Pligte: Meatmasters, Merinolandskaap, Suffolk, Hampshire, Dohne Merino, Corridale, Van Rooy, Bapedi, Dorper, Kleinvee Produksie, Wild
 
NAAM   TELEFOON E-POS
Dr Japie van der Westhuizen Hoofbestuurder 082 331 9923 japie@studbook.co.za
Herman Labuschagne Bestuurder Aantekening- en Datadienste 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Dr Bobbie van der Westhuizen Bestuurder Genetiese en Adviesdienste 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
Elsa van den Berg Katalogusse, Ouerskappe en Biobank 051 4100 969 elsa@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Dr Bobbie van der Westhuizen Bestuurder: Genetiese en Adviesdienste 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Dr Bernice Mostert Genetikus 072 380 6401 bernice@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Suretha Francis Genetikus 083 584 0814 suretha@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Dr Helena Theron Genetikus 082 376 2483 helena@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Donné Kruger Genetikus 082 550 5606 donne@studbook.co.za
Area: Pretoria
Thalia Brameld Tegniese Adviseur 071 493 1111 thalia@studbook.co.za
Area: Gauteng en Mpumalanga
 
Dolf Cloete Tegniese Adviseur 082 660 3266 dolf@studbook.co.za
Area: Noorwes en Noord-Kaap (Vryburg)
 
Gerdus de Klerk Tegniese Adviseur 072 691 3600 gerdus@studbook.co.za
Area: Vrystaat en Oos-Kaap (Bloemfontein)
 
Rampie de Wet Tegniese Adviseur 051 4100 973 rampie@studbook.co.za
Area: Vrystaat (Bloemfontein)
 
Andries Riekert Tegniese Adviseur 082 465 0671 andries@studbook.co.za
Area: Gauteng, Limpopo, Mpumanlanga Noordoos en Vrystaat
 
Schalk Greyling Tegniese Adviseur 082 807 1544 schalk@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Chanelle Steenekamp Tegniese Adviseur 072 836 4108 chanelle@studbook.co.za
Area: Kaapstad
 
Siebert Vermeulen Tegniese Adviseur 051 4100 972 siebert@studbook.co.za
Area: Vrystaat-Wes, Natal-Middelande en Suid-Natal
 
Ruann Kruger Tegniese Adviseur 082 7660 562 ruann@studbook.co.za
Area: Oos-Kaap
NAAM   TELEFOON E-POS
Lara Rossouw Spotted Apple 082 520 1946 lara@spottedapple.co.za
Ainslee Oosthuyen Spotted Apple 074 120 4450 ainslee@spottedapple.co.za
 
NAAM   TELEFOON E-POS
Chris Els Bestuurder: Sekretariaat 051 4100 963 chris@stemma.co.za
 
Eleanor de Jager Finansiële Beampte 051 4100 962 eleanor@stemma.co.za
 
Elize Kleyn Finansiële Beampte 051 4100 967 elizek@stemma.co.za
       
Shadia Theron Genootskapsbeampte 051 4100 960 shadia@stemma.co.za
Ras: Saalperde
 
Magda Boukes Genootskapbeampte 051 4100 935 magdab@stemma.co.za
Ras: Beefmasters
 
Madelein Coetzee Genootskapbeampte 051 4100 956 madeleinc@stemma.co.za
Ras: Saalperde
 
Daleen du Preez Genootskapbeampte 051 4100 946 daleen@stemma.co.za
Ras: Saalperde
 
Liezel Grobler Genootskapbeampte 051 4100 958 liezel@stemma.co.za
Ras: Hereford, Tuli, Shorthorn Beeste, Senepol, Varke
 
Christopher Havenga Tegniese Adviseur 082 821 1527 christopherhavenga@icloud.com
Ras: Boran
 
Yolanda Venter Bestuurder 051 4100 961 yolandav@stemma.co.za
 
Alma Marais Genootskapbeampte 051 4100 945 alma@stemma.co.za
Ras: Friesperde
 
Michelle McPherson Genootskapbeampte 051 4100 957 michelle@stemma.co.za
Ras: Pinzgauer, PinZ2yl, Quater Horses
 
Marisa Nel Genootskapbeampte 051 4100 950 marisa@stemma.co.za
Ras: Boerboele
 
Elize Prinsloo Genootskapbeampte 051 4100 952 elize@stemma.co.za
Ras: SA Boerperde
 
Christine van der Merwe Genootskapbeampte 051 4100 951 christine@stemma.co.za
Ras: Borane
 
Sonja Wasserman Genootskapbeampte 051 4100 955 sonja@stemma.co.za
Ras: Pinzgauer, PinZ2yl, Gelbvieh, Sussex, Braunvieh
 
June Wiid Genootskapbeampte 051 4100 953 june@stemma.co.za
Ras: Charolais, Romagnola, Suiwel Switsers, South Devon Beeste en Ile de France Skape
 
Ronandé Wiese Genootskapbeampte 051 4100 974 ronande@stemma.co.za
Ras: Miniatuurperde, Hackneys en Drakensbergers
 
Lizanne Vermeulen Genootskapbeampte 051 4100 968 lizanne@stemma.co.za
Ras: Dormer, Suffolk, Meatmaster Skape
 
LAAT ONS JOU KONTAK
© SA Stamboek. All Rights Reserved.
No article or picture may be reproduced\published
without the written consent of SA Stamboek.