SA Stud Book Staff

SA Stud Book Staff

 

NAAM   TELEFOON E-POS
Dr. Japie van der Westhuizen Waarnemende Hoofbestuurder 082 331 9923 japie@studbook.co.za
Shérri van Zyl Uitvoerende Sekretaresse 051 4100 995 sherri@studbook.co.za
Petro Lloyd Finansies 051 4100 998 petro@studbook.co.za
Nico de Jager Inligtingstegnologie 051 4100 911 nico@studbook.co.za
Herman Labuschagne Data Dienste 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Dr Bobbie van der Westhuizen Waarnemende Afdelingsbestuurder: Produksie-Aantekeninge 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Petro Lloyd Bestuurder 051 4100 998 finance@studbook.co.za
Ezelle Streicher Rekeningkundige Assistent (Debiteure) 051 4100 997 ezelle@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Anja Hattingh Personeelbeampte 051 4100 999 anja@studbook.co.za
Elmi Green Ontvangsdame 051 410 0969 elmi@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Herman Labuschagne Data Dienste 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Pligte: Alle Rasse, Argentina Bonsmara, Brazili Bonsmara, Produksie Navrae, Bestuurder / Registrasie
 
Philna Hattingh Lidmaatskappe 051 4100 910 philna@studbook.co.za  
Pligte: Aflos Hulplyn, Paspoorte, Deelnemer besonderhede
 
Marietjie Delport Dataredigering 051 4100 912 marietjie@studbook.co.za
Pligte: Angus, Ankole, Argintina,Bonsmara , Brazil Bonsmara, Kentshire, Varke, Volstruise, Zambia Santa Getrudes, Boran, Nguni, SA Holstein-regstellings, Borguni, Murray Grey, Sussex
 
Daleen Burger Dataklerk 051 4100 916 daleenb@studbook.co.za
Pligte: Afrigus, Charolais, Gelbvieh, Red Poll, Boerbokke, Kalahari Reds,Savanna Bokke
 
Sonja Botha Dataklerk 051 4100 915 sonjab@studbook.co.za
Pligte: SA Bonsmara, South Devon, Namibia, Argintina, Brazil Bonsmara
 
Ina Bouwer Dataklerk 051 4100 909 ina@studbook.co.za
Pligte: Kleinvee produksie
 
Marietjie Campbell Dataklerk 051 4100 919 marietjiec@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST en Tuli, Pinzgauers, PinZ2yl, Senepol
 
Wilanna Coetzer Dataklerk 051 4100 913 wilanna@studbook.co.za
Pligte: British Aphine, Bunte eurche Edelzige, Drakensberger, Guernsey, Jersey, SA Friesland, Saanen, Toggenberg, Ayrshire, Suiwel Switser, Swedish Red, MCM regstellings op kuddes
 
Cindy Claasen Dataklerk 051 4100 924 cindy@studbook.co.za
Pligte: Boran, Borguni, Nguni, Angus, Ankolie, Kentshire, Sussex 
 
Trixie Grobbelaar Datatikster 051 4100 930 trixie@studbook.co.za
Pligte: Datatikster
 
Milton Jacobs Dataklerk 051 4100 925 milton@studbook.co.za
Pligte: Dataoperateur
 
Lea Jonker Dataklerk 051 4100 926 lea@studbook.co.za
Pligte: Appallosa Horses, Friesian Horses, Nooitgedacht Horses, Percheron, SA Boerperde, SA Hackney Perde, Saddle Horse, SA Sport Horse, Vlaamperde 
 
Lettie Kruger Dataklerk 051 4100 903 lettie@studbook.co.za
Pligte: Lippezaners, Clydesdale, Shire
 
Linda Maas Dataklerk 051 4100 905 linda@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST, MCM - Geb + kans
 
Andrea Pieterse Dataklerk 051 4100 914 andrea@studbook.co.za
Pligte: Afrino, Alpaca, Border Leichester, Damara, Dormer, Dorset, Ill de France, Merino, SA Vleismerino, Vandor, Inheemse Veldbokke,Saffers
 
Daleen Swanepoel Dataklerk 051 4100 906 daleens@studbook.co.za
Pligte: Vleisbeesproduksie- Batch + Redigering, Charbray
 
Rosa van der Merwe Dataklerk 051 4100 928 rosa@studbook.co.za
Pligte: Vleisbeesproduksie Navrae en Hulplyn
 
Rita van der Sandt Dataklerk 051 4100 929 rita@studbook.co.za
Pligte: Melkproduksie- Batch + TST en Data Operateur
 
Lydia van der Walt Dataklerk 051 4100 923 lydiavdw@studbook.co.za
Pligte: Beefmaster, Chianina, Herefords, Romagnola
 
Nina van Tonder Dataklerk 051 4100 911 nina@studbook.co.za
Pligte: SA Bonsmara, Deelnemer Besonderhede en Aflos Hulplyn
 
Suzette Venter Dataklerk 051 4100 908 suzette@studbook.co.za
Pligte: Dexter, Greyhounds, Boer Windhonde, Boerboele, Hugenote, Braunvieh
 
Irma Vermeulen Dataklerk 051 4100 918 irma@studbook.co.za
Pligte: Arab Horses, Kaapse Boerperd, Painthorses, Welsh Pony, SA Hackney Pony, SA Miniature, SA Quarter Horse
 
Ann Wepener Dataklerk 051 4100 918 ann@studbook.co.za
Pligte: Vleisproduksie-Redigering, BCM, Beef + Dairy Shorthorn
 
Wendy Wasserman Dataklerk 051 4100 921 wendyw@studbook.co.za
Pligte: Meatmasters, Merinolandskaap, Suffolk, Hampshire, Dohne Merino, Corridale, Van Rooy, Bapedi, Dorper
 
NAAM   TELEFOON E-POS
Japie van der Westhuizen Bestuurder 082 331 9923 japie@studbook.co.za
Herman Labuschagne Bestuurder 051 4100 988 herman@studbook.co.za
Bobbie van der Westhuizen Genomiese Adviesdienste 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
Elsa van den Berg Katalogusse, Ouerskappe en Biobank 051 4100 969 elsa@studbook.co.za
NAAM   TELEFOON E-POS
Bobbie van der Westhuizen Bestuurder: Produksie-Aantekening 082 802 6606 bobbie@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Bernice Mostert Genetikus 072 380 6401 bernice@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Suretha Francis Genetikus 083 584 0814 suretha@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Helena Theron Genetikus 082 376 2483 helena@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Donné Kurger Genetikus 082 550 5606 donne@studbook.co.za
Area: Pretoria
Thalia Brameld Tegniese Adviseur 071 493 1111 thalia@studbook.co.za
Area: Gauteng en Mpumalanga
 
Dolf Cloete Tegniese Adviseur 082 660 3266 dolf@studbook.co.za
Area: Noorwes en Noord-Kaap (Vryburg)
 
Gerdus de Klerk Tegniese Adviseur 072 691 3600 gerdus@studbook.co.za
Area: Vrystaat en Oos-Kaap (Bloemfontein)
 
Rampie de Wet Tegniese Adviseur 051 4100 973 rampie@studbook.co.za
Area: Vrystaat (Bloemfontein)
 
Andries Riekert Tegniese Adviseur 082 465 0671 andries@studbook.co.za
Area: Gauteng, Limpopo, Mpumanlanga Noordoos en Vrystaat
 
Schalk Greyling Tegniese Adviseur 082 807 1544 schalk@studbook.co.za
Area: Pretoria
 
Chanelle Steenekamp Tegniese Adviseur 072 836 4108 chanelle@studbook.co.za
Area: Kaapstad
 
Siebert Vermeulen Tegniese Adviseur 051 4100 972 siebert@studbook.co.za
Area: Vrystaat-Wes, Natal-Middelande en Suid-Natal
 
Ruann Kruger Tegniese Adviseur 082 7660 562 ruann@studbook.co.za
Area: Oos-Kaap
NAAM   TELEFOON E-POS
Lara Rossouw Spotted Apple 082 520 1946 lara@spottedapple.co.za
Ainslee Oosthuyen Spotted Apple 074 120 4450 ainslee@spottedapple.co.za
 
NAAM   TELEFOON E-POS
JC van den Berg Bestuurder: Sekretariaat 051 4100 963 jc@studbook.co.za
 
Yvonne Binding Rekenmeester 051 4100 960 yvonneb@studbook.co.za
 
Eleanor de Jager  Finansiële Beampte 051 4100 962 eleanor@studbook.co.za
       
Shadia Theron Finansiële Beampte 051 4100 967 shadia@studbook.co.za
 
Illana Campher Genootskapbeampte 051 4100 956 illana@studbook.co.za
Ras: Saalperde
 
Daleen du Preez Genootskapbeampte 051 4100 945 daleen@studbook.co.za
Ras: Arabierperde, Saalperde
 
Liezel Grobler Genootskapbeampte 051 4100 958 liezel@studbook.co.za
Ras: Hereford, Tuli, Shorthorn, Braunvieh Beeste asook Varke
 
Elna Lotter Genootskapbeampte 051 4100 954 elna@studbook.co.za
Ras: Melkbokke en Friesperde
 
Alma Marais Genootskapbeampte 051 4100 945 alma@studbook.co.za
Ras: Arabierperde, Deelsgeteëlde Arabiere
 
Michelle McPherson Genootskapbeampte 051 4100 957 michelle@studbook.co.za
Ras: Arabierperde, Deelsgeteëlde Arabiere
 
Marisa Nel Genootskapbeampte 051 4100 950 marisa@studbook.co.za
Ras: Boerboele
 
Elize Prinsloo Genootskapbeampte 051 4100 952 elize@studbook.co.za
Ras: SA Boerperde
 
Hesther van der Walt Genootskapbeampte 051 4100 966 hesther@studbook.co.za
Ras: Borane
 
Christine van der Merwe Genootskapbeampte 051 4100 951 christine@studbook.co.za
Ras: Borane
 
Sonja Wasserman Genootskapbeampte 051 4100 955 sonja@studbook.co.za
Ras: Pinzgauer, PinZ2yl, Sussex, Gelbvieh Beeste en Meatmaster Skape
 
June Wiid Genootskapbeampte 051 4100 953 june@studbook.co.za
Ras: Charolais, Romagnola, Suiwel Switsers, South Devon Beeste en Ile de France Skape
 
Ronandé Wiese Genootskapbeampte 051 4100 974 ronande@studbook.co.za
Ras: Miniatuurperde, Hackneys en Drakensbergers
 
Lizanne Vermeulen Genootskapbeampte 051 4100 968 lizanne@studbook.co.za
Ras: Dormer Skape
 
LET US CONTACT YOU
© SA Studbook. All Rights Reserved.
No article or picture may be reproduced\published
without the written consent of SA Studbook.